- Plastic Free
Kraft bakje van 250ml voor gefrituurd eten, gemaakt van karton van 9,6x6,5x4,2cm. Ook bekend als open bakje voor gebakken voedsel.
Accessoires
Koop het met
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad.
34023-200
200 Stuks
128, 15€
0,641€/Folie
Op voorraad.
13106-25
25 Stuks
4, 46€
0,179€/Kartonnen
Op voorraad.
13114-20
20 Stuks
13, 73€
0,687€/Papieren
Op voorraad.
4380-100
100 Stuks
3, 40€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9,6x6,5x4,2cm |
| Ontwerp | MonoUso |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Bandejas de Cartón para Fritos |
| Toepassingen | Fastfood |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Diameter | 4,2 cm |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord