- Pakket
- freeshipping
- laatste items
500
De prijs is voor 20 pakken van 25 stuks. In totaal 500 stuks.
.Koop het met
5931-50-40
2.000 Stuks
249, 70€
0,125€/Papieren
Op voorraad.
4324-100-24
2.400 Stuks
-30% 76, 94€ Normale prijs 109,19 €
0,032€/Houten
Op voorraad.
4325-100-24
2.400 Stuks
-30% 85, 99€ Normale prijs 122,26 €
0,036€/Houten
Op voorraad.
12185-405
405 Stuks
40, 57€
0,100€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,8 cm |
| Bovenste diameter | 9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |