- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
6133-1000
1.000 Stuks
-25% 42, 03€ Normale prijs 56,04 €
0,042€/Graspapier
Op voorraad.
20uses
511212-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.
511217-75
75 Stuks
27, 84€
0,371€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,8 cm |
| Bovenste diameter | 9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord