- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
52004-100
100 Stuks
30, 03€
0,300€/Papieren
Op voorraad.
13113-25
25 Stuks
10, 15€
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4404-25
25 Stuks
2, 55€
0,102€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12x12x7cm |
| Ontwerp | Burger |
| Producttype | Cajas para Hamburguesas |
| Bodem breedte | 9,8 cm |
| Mondbreedte | 12 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Bodem groot | 9,8 cm |
| Mond lengte | 12 cm |
| Prijs voor | 25 |