- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
20 bags of 31 units for a box.
.20 zakken van 31 stuks in een doos.
Koop het met
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4288-6-72
432 Stuks
154, 06€
0,357€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø15cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord