Accessoires
Zie meer producten van:
Wij weten dat als u ze op uw evenementen gebruikt, u ze nooit meer zult willen vervangen. Kartonnen borden hebben tallozevoordelen die ze ook bij grote evenementen en cateringdiensten onmisbaar hebben gemaakt. Wat zijn ze? We vertellen het je:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
De overheersende kleur bij uitstek als het gaat om plating. Witte kartonnen borden zijn een eenvoudige en veelzijdige basis voor elke tafel. Hun voordeel? Ze passen perfect bij alles.
Als u op zoek bent naar een eenvoudige presentatie, gebruik ze dan alleen en u zult zien hoe wit de kleuren van uw voorbereidingen versterkt, maar als u wilt ontsnappen aan de routine en uw gasten wilt verrassen, kunt u ze combineren met borden of accessoires in een andere kleur.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø32cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Diameter | 32 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 32 cm |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord