Papieren bord Rond vormig wit 23cm 600g/m².
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Accessoires
Koop het met
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
110723-50-8
400 Stuks
75, 49€
0,189€/Suikerriet
Op voorraad.
9027-750
750 Stuks
9, 98€
0,013€/Papieren
Op voorraad.
9051-1
1 Stuks
-15% 45, 64€ Normale prijs 53,70 €
45,645€/Airlaid
Op voorraad.
13438-50
50 Stuks
5, 49€
0,110€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wij weten dat als u ze op uw evenementen gebruikt, u ze nooit meer zult willen vervangen. Kartonnen borden hebben tallozevoordelen die ze ook bij grote evenementen en cateringdiensten onmisbaar hebben gemaakt. Wat zijn ze? We vertellen het je:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Zonder enige vorm van laminering en zonder plastic zijn Plastic Free kartonnen borden de meest duurzame optie op de markt.
Kunnen ze weerstand bieden zonder enige vorm van coating? Natuurlijk kan dat, maar ze hebben ook het voordeel dat, omdat ze geen laminering hebben, het karton het vocht van de warme bereidingen die u erop legt absorbeert, zodat het niet condenseert op het oppervlak en het voedsel niet zacht wordt, waardoor uw maaltijden in perfecte staat blijven. Gebruik ze zonder enige vrees bij alle soorten warm of koud voedsel.
Omdat ze geen plastic bevatten, zijn deze borden volledig biologisch afbreekbaar en composteerbaar, dus door ze in de biobak te gooien draagt u bij tot duurzaamheid en zorg voor het milieu.
De overheersende kleur bij uitstek als het gaat om plating. Witte kartonnen borden zijn een eenvoudige en veelzijdige basis voor elke tafel. Hun voordeel? Ze passen perfect bij alles.
Als u op zoek bent naar een eenvoudige presentatie, gebruik ze dan alleen en u zult zien hoe wit de kleuren van uw voorbereidingen versterkt, maar als u wilt ontsnappen aan de routine en uw gasten wilt verrassen, kunt u ze combineren met borden of accessoires in een andere kleur.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Plaat |
| Opening grootte | 12 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Diameter | 23 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 23 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 600 g/m² |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord