- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 1000 stuks.
20 De prijs is voor een zak van 50 stuks.
De prijs is voor een 20 zakken van 50 stuks.
Accessoires
Koop het met
4803-100-20
2.000 Stuks
117, 42€
0,059€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Materiaal | Kartonnen |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
4012-25-20
500 Stuks
-12% 72, 41€ Normale prijs 82,28 €
0,145€/Papieren
Op voorraad.
4799-50-20
1.000 Stuks
131, 85€
0,132€/Papieren
Op voorraad.