- sale
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
270 ml beker van warm drankkarton met tweekleurig "Specialiteit om mee te nemen" ontwerp. Het heeft het PEFC eco-gecertificeerde zegel, perfect voor koffie, thee of chocolade.
Deksel niet inbegrepen. Verkrijgbaar in accessoires.
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Accessoires
Koop het met
3043-10-10
100 Stuks
103, 27€
1,033€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
52014-100
100 Stuks
25, 95€
0,260€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4968-100-10
1.000 Stuks
55, 24€
0,055€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 180 ml |
| Ontwerp | Specialty To Go |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Vaso |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 180ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,9 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
12667-50
50 Stuks
3, 42€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord