- Eco
- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
4411-100
100 Stuks
11, 45€
0,114€/Gegolfde
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 210 ml |
| Materiaal | Karton + PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 210ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Breedte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Meetmarkering | 180 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord