Papieren servet dubbel punt wit 40x40cm (50 stuks)
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
Novotex tafellaken op rol in fuchsiakleur, vervaardigd van non-woven stof (TNT), ideaal voor horeca, catering en evenementen. Het rolformaat zorgt voor praktisch en snel gebruik, aanpasbaar aan verschillende tafelafmetingen.
Een functionele en decoratieve oplossing om tafels comfortabel, hygiënisch en efficiënt te dekken.
Koop het met
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
9136-1
1 Stuks
50, 59€
50,590€/Novotex
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 55 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1 |
9914-1
1 Stuks
-20% 46, 62€ Normale prijs 58,27 €
46,615€/Wit
Op voorraad.
9123-1
1 Stuks
-20% 40, 47€ Normale prijs 50,59 €
40,472€/Crèmekleur
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord