- Pakket
- freeshipping
6
Novotex Tafelkleed rol rood 50g 1x50m
Koop het met
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
4270-1
1 Stuks
12, 10€
12,100€/Zelfklevende
Op voorraad.
8994-50
50 Stuks
2, 84€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
13330-50
50 Stuks
-20% 2, 35€ Normale prijs 2,94 €
0,047€/Papieren
Op voorraad.
13423-50
50 Stuks
3, 65€
0,073€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 6 |
11743-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Wit
Op voorraad.
5255-1-6
6 Stuks
144, 47€
24,079€/Blauw
Op voorraad.
5251-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Rood
Op voorraad.
5253-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Groen
Op voorraad.
5249-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Bordeauxrood
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord