- Pakket
- freeshipping
6
Novotex Tafelkleed rol blauw 50g 1x50m
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Breedte | 100 cm |
| Familia | Monouso |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 6 |
11743-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Wit
Op voorraad.
5255-1-6
6 Stuks
144, 47€
24,079€/Blauw
Op voorraad.
5251-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Rood
Op voorraad.
5253-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Groen
Op voorraad.
5249-1-6
6 Stuks
150, 52€
25,087€/Bordeauxrood
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord