- laatste items
Niet geweven PLUS Placemat crème 30x40cm (500 stuks)
Accessoires
Zie meer producten van:
Product Description: Placemat in Cream colour of 30 x 40 cm and a thickness of 15 microns in Nonwoven Plus, made of polypropylene (PP).
The design stands out for its relief engraved with floral motifs. It offers quality at a low price.
These Placemats are used in hotels, catering and family events. They can be reused if cleaned with a damp cloth.
Colour: Cream
Material: Polypropylene (Non-Woven PP)
Measurements:
Length: 40 cm
Width: 30 cm
Thickness: 15 microns
Presentation: Non-Woven PLUS Placemat in Cream colour of 30x40 cm in Boxes of 500 Units.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Lang | 40 cm |
| Micronage | 15 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord