- freeshipping
Niet geweven PLUS Tafelkleed wit 100x100cm (150 stuks)
Zie meer producten van:
Product Description: Square Tablecloth in White colour of 100 x 100 cm and a thickness of 15 microns in Nonwoven Plus, made of polypropylene (PP).
The design stands out for its relief engraved with floral motifs. It offers quality at a low price.
These Placemats are used in hotels and catering industry. They can be reused if cleaned with a damp cloth.
Colour: White
Material: Polypropylene (Non-Woven PP)
Measurements:
Length: 100 cm
Width: 100 cm
Thickness: 15 microns
Presentation: Non-Woven PLUS Tablecloth in White colour of 100x100 cm in Boxes of 150 Units.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x1m |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 100 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Lang | 100 cm |
| Micronage | 15 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 150 |
13225-150
150 Stuks
161, 52€
1,077€/Niet
Op voorraad.
9154-150
150 Stuks
171, 43€
1,143€/Novotex
Op voorraad.
9165-150
150 Stuks
171, 43€
1,143€/Novotex
Op voorraad.
12685-150
150 Stuks
189, 00€
1,260€/Niet
Op voorraad.
12701-1
1 Stuks
22, 55€
22,554€/Niet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord