- Pakket
- freeshipping
500uses
102
Plastic Collins glas Herbruikbaar SAN transparant 200ml (102 stuks)
Koop het met
500uses
7731-5-20
100 Stuks
147, 67€
1,477€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7842-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7844-1
1 Stuks
10, 12€
10,116€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar de meest praktische en veilige tumblers op de markt? SAN-bekers zijn perfect voor zwembadfeestjes, evenementen, catering en allerlei soorten diensten zonder incidenten. Ze hebben veel voordelen waardoor ze uw bondgenoten worden bij elke gelegenheid die u nodig hebt.
Vervaardigd in SAN, een copolyester van de laatste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers zeer goed bestand tegen stoten en breken, waardoor ze ideaal zijn voor allerlei gelegenheden. Bovendien kunt u er met deze bekers zeker van zijn dat ze na herhaaldelijk gebruik en wassen veel langer transparant en in perfecte staat blijven. Wilt u alle voordelen weten die u zult hebben als u besluit ze te kopen?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 15 cm |
| Breedte | 5,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 102 |
125uses
12501-1-12
12 Stuks
39, 32€
3,277€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
9277-1-6
6 Stuks
26, 16€
4,360€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9469-1-6
6 Stuks
23, 28€
3,880€/Herbruikbaar
Op voorraad.