- Pakket
350uses
6
Onbreekbaar en zeer resistent glas voor champagne, wijn of mousserende wijn met een inhoud van 470 ml. Het is gemaakt van Tritan en is oranje van kleur.
Zie meer producten van:
Vergeet breekbare kristallen glazen die breken door er alleen maar naar te kijken en laat je klanten in alle veiligheid genieten van hun drankjes en het evenement. Doe mee met deze innovatieve en praktische trend die wordt vertegenwoordigd door Tritan en zijn glazen, een perfecte combinatie tussen de elegantie van glas en alle voordelen die plastic kan hebben, en geniet!
Gemaakt van Tritan, een copolyester van de nieuwste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers bestand tegen stoten en breken. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en afwasbeurten. Vanwege alle voordelen die ze je kunnen bieden en de voordelen die ze bieden, doet dit materiaal langzaam zijn intrede als de geweldige vervanger van glas. Bij Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen je meer details!
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 470 ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Fluitglas Lage Voet |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 470 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 21,4 cm |
| Breedte | 6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 52030000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
350uses
13075-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Groen
Op voorraad.
350uses
13076-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Blauw
Op voorraad.
350uses
13002-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Donkerblauw
Op voorraad.
350uses
12767-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Rood
Op voorraad.
350uses
12766-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Paarse
Op voorraad.