- Nieuw
- Pakket
350uses
6
Onbreekbaar en zeer resistent glas voor Cava, Wijn of Mousserende dranken van 470 ml capaciteit. Het is gemaakt van Tritan en is rood van kleur.
Dit glas combineert de lichtheid en duurzaamheid van Tritan met een verfijnde esthetiek, ideaal voor wijn, cava of mousserende dranken. Perfect voor restaurants, terrassen, evenementen of thuis, biedt het een verfijnde en duurzame ervaring bij elke toast.
Accessoires
Zie meer producten van:
Vergeet breekbare kristallen glazen die breken door er alleen maar naar te kijken en laat je klanten in alle veiligheid genieten van hun drankjes en het evenement. Doe mee met deze innovatieve en praktische trend die wordt vertegenwoordigd door Tritan en zijn glazen, een perfecte combinatie tussen de elegantie van glas en alle voordelen die plastic kan hebben, en geniet!
Gemaakt van Tritan, een copolyester van de nieuwste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers bestand tegen stoten en breken. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en afwasbeurten. Vanwege alle voordelen die ze je kunnen bieden en de voordelen die ze bieden, doet dit materiaal langzaam zijn intrede als de geweldige vervanger van glas. Bij Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen je meer details!
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 470 ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Fluitglas Lage Voet |
| Totale Capaciteit | 470 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 21,4 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lavavajillas doméstico | Si |
| Lavavajillas Industrial | Sí |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-20ºC 100ºC |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
350uses
13075-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Groen
Op voorraad.
350uses
13076-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Blauw
Op voorraad.
350uses
13002-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Donkerblauw
Op voorraad.
350uses
12767-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Rood
Op voorraad.
350uses
12766-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Paarse
Op voorraad.
350uses
13076-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13074-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13075-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13073-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7842-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7843-1-6
6 Stuks
49, 27€
8,212€/Herbruikbaar
Op voorraad.