- sale
Graspapier inpakvellen Kraft, 31x31cm. Ideaal voor het verpakken van hamburgers, sandwiches en alle soorten fast food.
Prijs is voor een doos van 1.000 stuks.
Accessoires
Koop het met
4406-25
25 Stuks
3, 87€
0,155€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
50uses
5366-250
250 Stuks
4, 83€
0,019€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511212-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.
511217-75
75 Stuks
27, 84€
0,371€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Weet je nog steeds niet hoe je je fastfoodbereidingen moet verpakken of je manden en schalen op een originele manier moet presenteren? Bij Monouso hebben we de perfecte vetvrij papierverpakking om je klanten de ervaring te geven die ze verdienen. De ideale oplossing voor het presenteren en verpakken van alle soorten voedsel. Zeg maar dag tegen vettig eten!
Het vetvrije papier waarvan onze wikkels gemaakt zijn, is een volledig voedselveilig papier dat perfect bestand is tegen oliën en vetten. Het is ook poreus genoeg om stoom te laten ontsnappen, zodat je eten altijd de gewenste textuur behoudt.
Dus je weet het! Papieren wikkels zijn de beste oplossing voor afhaalrestaurants of hamburger- en hotdogrestaurants. Laat ze niet wegglippen en wordt de favoriete plek van je klanten:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 31x35cm |
| Ontwerp | Times |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 31 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 32g/m2 |
| Intrastat | 48059380 |
| Lang | 31 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 1.000 |
6133-1000
1.000 Stuks
-25% 42, 03€ Normale prijs 56,04 €
0,042€/31x35cm
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord