Graspapier Inpakvellen "Vichy" Rood 20x24,5cm (1.000 Stuks)
6028-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
Graspapier inpakvellen Times, 20x24,5cm. Ideaal als basis voor manden en alle soorten bakjes met gefrituurd voedsel en snacks.
Zie meer producten van:
Wilt u een onderscheidend en origineel tintje geven aan uw presentaties? Wij presenteren de Times vetvrij papier, de oplossing die je zocht om elk detail te laten tellen.
Het formaat van 20x24,5 cm is ideaal om ze op presentatie- en proefplateaus te plaatsen. Kun je je voorstellen dat je geen olie meer hoeft te verwijderen van je schalen en manden? Met de fastfoodwikkels kun je dat op de eenvoudigste manier voorkomen. En vergeet niet dat ze geschikt zijn voor contact met voedsel aan de onbedrukte kant.
Times vetvrij papier onderscheidt zich door zijn weerstand tegen vetten en oliën. Het is gemaakt van hoogwaardige materialen en weegt 40 g/m², waardoor olie niet kan doorsijpelen en je elk soort voedsel kunt hanteren zonder het te scheuren: uienringen, frietjes, wraps, sandwiches...
Maar er is nog veel meer. Door olieabsorberend papier te gebruiken, blijven uw gastronomische bereidingen knapperig en heerlijk tot het einde. Uw klanten zullen van hun favoriete snacks kunnen genieten alsof ze net uit de keuken komen.


Onze milieuvriendelijke papieren wikkels zijn volledig recyclebaar en biologisch afbreekbaar, wat betekent dat ze op natuurlijke wijze worden afgebroken zonder resten achter te laten in het milieu.
Hiermee geef je een duidelijke boodschap af: je bedrijf geeft om het milieu en probeert de impact op het milieu te verminderen. Kies voor vetvrije verpakkingen die niet alleen uw producten beschermen, maar ook de planeet.
Onze vetvrije wikkels, met een Times-design dat lijkt op de pagina's van een krant, geven je snacks een onovertroffen onderscheidend vermogen. Je combineert de klassieke, retro look van het papier met de moderniteit van je gerechten en creëert zo een verbluffende presentatie.
Als je het verschil wilt maken, op je locatie of op thema-evenementen, dan is Times vetvrij papier echt iets voor jou! Gebruik het zonder erbij na te denken bij elke service.
We weten hoe moeilijk het kan zijn om de ideale vetvrije wrapping voor je bedrijf te kiezen en bij Monouso zetten we ons in om je te voorzien van hoogwaardige oplossingen om je bedrijf te helpen groeien.
Als je vragen hebt, zal de Monouso klantenservice graag naar je luisteren en je helpen met eventuele vragen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x24,5cm |
| Ontwerp | Times |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 20 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 40 g/m² |
| Lang | 24,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 1000 |
6028-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
6029-1000
1.000 Stuks
31, 61€
0,032€/Graspapier
Op voorraad.
12383-1000
1.000 Stuks
33, 06€
0,033€/Graspapier
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord