- laatste items
Plastic deksel voor 127 ml ronde aluminium beker met gladde wand van PVC.
Compatibele containers verkrijgbaar in accessoires.
De prijs is voor een pak van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
4106-100
100 Stuks
11, 06€
0,111€/Folie
Op voorraad.
4093-150
150 Stuks
15, 65€
0,104€/Folie
Op voorraad.
11761-50
50 Stuks
6, 05€
0,121€/Folie
Op voorraad.
11762-173
173 Stuks
26, 44€
0,153€/Folie
Op voorraad.
11793-100
100 Stuks
9, 68€
0,097€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander de ervaring van uw klanten met onze geavanceerde aluminium deksels voor afhaal- en bezorgverpakkingen. Deze deksels onderscheiden zich door hun functionaliteit en veiligheid en bieden een handige sluiting die zorgt voor veilig transport en voedsel perfect beschermt.
Onze deksels zijn gemaakt van hoogwaardig aluminium en vormen de ideale combinatie van functionaliteit en milieuverantwoordelijkheid. Dit materiaal staat bekend om zijn sterkte en lichte gewicht en is volledig recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. Bovendien houdt aluminium zowel warmte als kou uitstekend vast, zodat voedsel op de ideale temperatuur blijft.
Waarom zou je onze aluminium deksels kiezen voor je bedrijf?
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 127 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cirkel |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |