20uses
Plastic Deksel voor Deli Container PP Ø10,5 (100 Stuks)
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
Ronde aluminium houder van 127 ml. Bijzonder geschikt voor custards en gebak.
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
34025-100
100 Stuks
15, 80€
0,158€/Folie
Op voorraad.
4455-100
100 Stuks
11, 94€
0,119€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je desserts presenteren, serveren en ervan genieten is nu heel eenvoudig met aluminium vlaaischalen. Met hun traditionele design en ruwe antiaanbakoppervlak zullen je vlaaien perfect zijn, met een optimale vorm en textuur in elke portie die je meest veeleisende klanten zullen verrukken.
Deze vlaaibakjes zijn gemaakt van aluminium van hoge kwaliteit en getuigen van hun stevigheid en functionaliteit. Ze zijn niet alleen goed bestand tegen hoge temperaturen, omdat ze de warmte gelijkmatig kunnen verdelen, maar ze passen zich ook aan aan de koude omstandigheden van koelkasten en vriezers, zodat ze een allesomvattende oplossing bieden voor het bewaren, bereiden en presenteren van voedsel.
Wil je meer weten over onze vlaaiverpakkingen? We vertellen het je in detail:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Envases de Aluminio Redondos |
| Totale Capaciteit | 127 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,3 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 4,9 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord