- Pakket
2500
Plastic PS koffie roerder transparant 9cm (2500 stuks)
51003-100-25
2.500 Stuks
32, 67€
0,013€/Plastic
Op voorraad.
Kartonnen doos voor snoepjes en pralines in Koraal kleur, perfect voor bakkerijen, cateringbedrijven, cafés of particulieren.
Koop het met
51003-100-25
2.500 Stuks
32, 67€
0,013€/Plastic
Op voorraad.
13790-50-20
1.000 Stuks
-40% 67, 99€ Normale prijs 113,26 €
0,068€/Papieren
Op voorraad.
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
4397-100-10
1.000 Stuks
66, 36€
0,066€/BIO
Op voorraad.
7244-100-10
1.000 Stuks
70, 03€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
7245-100-8
800 Stuks
93, 35€
0,117€/Wafeldoos
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Chocoladedesserts, bladerdeegtaartjes, gevulde biscuitjes... we stoppen nu want we krijgen honger. Er zijn snoepjes voor alle smaken en als ze eenmaal gebakken zijn, willen uw klanten ze graag van u afnemen. Monouso biedt je de oplossing: dozen voor taarten, koekjes en gebak. Je zult het niet kunnen weerstaan!
Ontdek de perfecte combinatie van elegantie, duurzaamheid en functionaliteit met kartonnen verpakkingen voor snoepgoed. Ondanks hun lichte gewicht zijn kartonnen verpakkingen verrassend sterk. Ze bieden een effectieve bescherming tegen stoten en vallen, zodat je snoepjes hun bestemming in perfecte staat bereiken.
Karton, de basis van onze verpakkingen, is meer dan zomaar een materiaal. Ons karton is gemaakt van vezels die afkomstig zijn uit bossen die gecertificeerd zijn voor verantwoord beheer van hulpbronnen en garandeert niet alleen stevigheid en bruikbaarheid, maar weerspiegelt ook ons streven naar duurzaamheid.
En wacht, wilt u nog meer voordelen van kartonnen snoepverpakkingen? Laat ons u er meer over vertellen:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 19,5x13,5x5,3 cm |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas para Dulces y Bombones |
| Toepassingen | Restauración, Panadería, Pastelería y Confiterías |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,30 cm |
| Breedte | 13,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 5 |