- Pakket
- Plastic Free
1000
BIO Kartonnen frikandelbakjes kraft zeer gebruikt om Hot Dogs te serveren.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 10 Pakjes van 100 Stuks.
Koop het met
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
4397-100
100 Stuks
8, 30€
0,083€/BIO
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
7245-100-8
800 Stuks
93, 35€
0,117€/Wafeldoos
Op voorraad.
39001-25-40
1.000 Stuks
78, 09€
0,078€/Papieren
Op voorraad.
5169-1000
1.000 Stuks
5, 93€
0,006€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Beschrijving: Hot Dog Kraft Verpakking in Vouwkarton. Zelf te monteren meeneemkarton, zeer gemakkelijk te monteren en op te bergen dankzij het feit dat het gedemonteerd wordt aangeboden. Het is gecertificeerd voor contact met levensmiddelen.
Toepassing: Perfecte verpakking voor allerlei evenementen zoals verjaardagen, feestjes, barbecues met vrienden, evenementen, catering.... En voor bedrijven zo divers als afhaalmaaltijden, food trucks, bars, en anderen.
Deze standaard is ideaal om de hygiëne te maximaliseren bij het presenteren en serveren van Hot Dogs, sandwiches, snacks, wraps. Ze kunnen ook worden gebruikt voor zoete gerechten zoals wafels of zelfs kebab.
Kleur: Kraft.
Materiaal: Vouwkarton.
Metingen:
Lengte: 17,5 cm
Breedte: 5 cm
Hoogte: 3,5 cm
Presentatie: Doos van 1.000 Stuks. 10 Pakjes van 100 Stuks.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x5x3,5cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Portie |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
4396-25-40
1.000 Stuks
100, 19€
0,100€/BIO
Op voorraad.
4402-25-24
600 Stuks
149, 50€
0,249€/BIO
Op voorraad.
10257-100-40
4.000 Stuks
167, 29€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord