Alternatieve Producten:
Deksel met gat voor papieren beker van Ø7,2cm, kleur Zwart.
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4450-50
50 Stuks
-20% 12, 40€ Normale prijs 15,50 €
0,248€/Zwart
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
7160-25
25 Stuks
-25% 2, 78€ Normale prijs 3,70 €
0,111€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je ooit per ongeluk je favoriete drankje gemorst toen je het van de ene plek naar de andere probeerde te dragen? In ons streven om je maximaal gemak en veiligheid te bieden bij het serveren van je drankjes, brengen we je de PS plastic deksels. Deze deksels zijn ontworpen met een goede pasvorm en stevige afsluiting, zodat je klanten onderweg van hun drankjes kunnen genieten zonder zich zorgen te hoeven maken over onaangenaam morsen.
Polystyreen, beter bekend als PS, dat gebruikt wordt in plastic cupdeksels is een economisch en veel verkrijgbaar materiaal op de markt. Naast de stijfheid en het gemak om te gieten, heeft PS ook isolerende eigenschappen die helpen om de temperatuur van zowel koude als warme dranken te behouden.
Wil je er meer over weten? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,2cm |
| Ontwerp | Travel |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,2 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
11145-100
100 Stuks
7, 05€
0,071€/Deksel
Op voorraad.
13912-50
50 Stuks
2, 13€
0,043€/Deksel
Op voorraad.
13910-50
50 Stuks
1, 67€
0,033€/Deksel
Op voorraad.