- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 1 stuk.
.Accessoires
Koop het met
41040-1
1 Stuks
6, 92€
6,921€/Houten
Op voorraad.
41154-1
1 Stuks
20, 87€
20,873€/Bediening
Op voorraad.
12047-1
1 Stuks
8, 65€
8,652€/Pet
Op voorraad.
12787-1
1 Stuks
7, 31€
7,308€/Antibacteriële
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14,5x9,5cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 1 |