- Pakket
- freeshipping
- laatste items
5000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor doos van 5000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Pincho |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 5000 |
41065-100-12
1.200 Stuks
34, 12€
0,028€/Bamboe
Op voorraad.
10135-100-12
1.200 Stuks
41, 67€
0,035€/Bamboe
Op voorraad.