- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
25 packs of 200 Units.
.25 pakken van 200 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Pincho |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 200 |
9418-100
100 Stuks
21, 25€
0,212€/Bamboe
Op voorraad.
41065-100
100 Stuks
3, 56€
0,036€/Bamboe
Op voorraad.
10135-100
100 Stuks
4, 34€
0,043€/Bamboe
Op voorraad.