- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 200 stuks.
.Koop het met
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
5977-25
25 Stuks
14, 94€
0,598€/Palmblad
Op voorraad.
6120-100
100 Stuks
8, 31€
0,083€/Papieren
Op voorraad.
6121-100
100 Stuks
9, 86€
0,099€/Papieren
Op voorraad.
15221-250
250 Stuks
14, 14€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoe vaak heb je de onberispelijke vorm van je heerlijke cupcakes niet verpest door ze te ontvormen? Papieren cupcake vormpjes zullen je beste bondgenoot zijn voor perfecte en heerlijke cupcakes en muffins.
Gemaakt van papier, een biologisch afbreekbaar materiaal, zijn de bakvormen een milieuvriendelijke optie, vrij van plastic afval. Bovendien zijn ze bestand tegen gebruik in de oven en hoge temperaturen zonder te breken of hun stijl te verliezen.
Waarom zou je papieren cupcakes in je bedrijf opnemen? Wij vertellen je alle voordelen.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 750ml |
| Ontwerp | Cooking |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Totale Capaciteit | 750ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,7 cm |
| Breedte | 10,8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 15,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 200 |