- laatste items
Recycleerbare bak van wit perkamentpapier, 21x8,5x2,8cm, ideaal voor het bakken en presenteren van taarten, broden of desserts.
Zie meer producten van:
Hoe vaak heb je de onberispelijke vorm van je heerlijke cupcakes niet verpest door ze te ontvormen? Papieren cupcake vormpjes zullen je beste bondgenoot zijn voor perfecte en heerlijke cupcakes en muffins.
Gemaakt van papier, een biologisch afbreekbaar materiaal, zijn de bakvormen een milieuvriendelijke optie, vrij van plastic afval. Bovendien zijn ze bestand tegen gebruik in de oven en hoge temperaturen zonder te breken of hun stijl te verliezen.
Waarom zou je papieren cupcakes in je bedrijf opnemen? Wij vertellen je alle voordelen.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Geschikt voor gebruik in traditionele ovens, met de volledige zekerheid dat het niet zal vervormen of bederven zolang het product correct en verantwoord wordt gebruikt en de gegeven instructies worden opgevolgd.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 21x8,5x2,8cm |
| Materiaal | Vetvrij perkamentpapier |
| Producttype | bakvorn |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso | 220ºC |
| Prijs voor | 200 |
10550-500
500 Stuks
29, 96€
0,060€/Silikegel
Op voorraad.
4970-500
500 Stuks
58, 96€
0,118€/Silikegel
Op voorraad.