- laatste items
Stopgezette-Produkt
Kanguro Italia Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
41122-144
144 Stuks
-25% 2, 13€ Normale prijs 2,84 €
0,015€/Italië
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Italia |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bestek-Houder Servetten |
| Toepassingen | Bar y Catering |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 33 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 24 g |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 30 |