- sale
Kanguro Grijs Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
Accessoires
Koop het met
10172-100-12
1.200 Stuks
29, 27€
0,024€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7948-25
25 Stuks
24, 53€
0,981€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7985-25
25 Stuks
16, 34€
0,654€/Herbruikbare
Op voorraad.
8963-60
60 Stuks
5, 49€
0,092€/Zakvouw
Op voorraad.
8972-60
60 Stuks
6, 40€
0,107€/Zakvouw
Op voorraad.
8968-30
30 Stuks
2, 07€
0,069€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
De fantastische kangoeroe servetten voor bestek zijn een echte bondgenoot bij de zware taak om tafels snel en efficiënt te dekken. Met hun ingenieuze ontwerp kun je het bestek van tevoren klaarleggen, wat kostbare tijd bespaart en voor een onberispelijke presentatie zorgt.
Wat deze servetten echt bijzonder maakt, is hun functionaliteit. Dankzij hun ingenieuze bestekzak worden ze het perfecte accessoire om je tafels snel te dekken en ze klaar te zetten zodat je gasten er zorgeloos van kunnen genieten.
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Bestek-Houder Servetten |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 17 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 30 |
8981-30
30 Stuks
-20% 2, 57€ Normale prijs 3,21 €
0,086€/Turquoise
Op voorraad.
8978-30
30 Stuks
-20% 2, 47€ Normale prijs 3,09 €
0,082€/Roze
Op voorraad.
8970-30
30 Stuks
-20% 2, 57€ Normale prijs 3,21 €
0,086€/Pistache
Op voorraad.
8979-30
30 Stuks
-20% 2, 57€ Normale prijs 3,21 €
0,086€/Paarse
Op voorraad.
8969-60
60 Stuks
-20% 4, 32€ Normale prijs 5,40 €
0,072€/Bruin
Op voorraad.
8987-30
30 Stuks
-20% 2, 57€ Normale prijs 3,21 €
0,086€/Grijs
Op voorraad.
8971-60
60 Stuks
-20% 5, 13€ Normale prijs 6,41 €
0,086€/Geel
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord