- Pakket
- laatste items
960
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Kanguro Barlovento Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
De prijs is voor de Doos van 960 stuks. 32 Pakjes van 30 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Barlovento |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Degustatie |
| Vorm | Vierkant |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Prijs voor | 960 |