- laatste items
Stopgezette-Produkt
Kanguro Barlovento Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
4065-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
34020-10
10 Stuks
10, 20€
1,020€/Folie
Op voorraad.
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Barlovento |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Degustatie |
| Vorm | Vierkant |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Prijs voor | 30 |