- Eco
Rol hondenpoepzakjes 100% biologisch afbreekbaar 20x33cm. Gemaakt van biologisch afbreekbare materialen van plantaardige oorsprong, ontworpen voor een hygiënische, comfortabele en verantwoorde opvang van hondenuitwerpselen.
Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
4476-100
100 Stuks
9, 20€
0,092€/Plastic
Op voorraad.
10394-100-10
1.000 Stuks
27, 61€
0,028€/Plastic
Op voorraad.
10397-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een milieuvriendelijke manier om de uitwerpselen van je trouwe viervoeter in te zamelen? Zoek dan niet verder! Deze biologisch afbreekbare zakjes zijn een fantastische optie voor alle hondenliefhebbers die hun impact op de planeet willen verkleinen.
Het tapiocazetmeel in deze zakjes is afkomstig van een hernieuwbare en duurzame bron, cassave. Er worden geen schadelijke chemicaliën gebruikt tijdens het productieproces, waardoor ze een veilige optie zijn voor zowel je huisdier als het milieu.
En je vraagt je misschien af wat de voordelen zijn van het gebruik van tapiocazetmeelpoepzakjes?
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x33cm |
| Ontwerp | Doggy |
| Materiaal | Tapiocazetmeel (Maniok) |
| Producttype | Bolsas para Residuos Caninos |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 33 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081440 |
| Lang | 33 cm |
| Micronage | 17,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord