- laatste items
De prijs is voor een zak.
.Koop het met
110706-250
250 Stuks
17, 38€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
9788-1
1 Stuks
-25% 1, 17€ Normale prijs 1,56 €
1,171€/Wegwerp
Op voorraad.
12787-1
1 Stuks
7, 31€
7,308€/Antibacteriële
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140x240cm |
| Materiaal | TNT PP + SMS |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 140 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 240 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 1 |