- laatste items
De prijs is voor een zak.
.Accessoires
Koop het met
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
4450-50
50 Stuks
-20% 12, 40€ Normale prijs 15,50 €
0,248€/Zwart
Op voorraad.
5040-25
25 Stuks
17, 40€
0,696€/Papieren
Op voorraad.
125uses
9560-15
15 Stuks
15, 33€
1,022€/Herbruikbare
Op voorraad.
110623-25
25 Stuks
30, 87€
1,235€/Plastic
Op voorraad.
110664-50
50 Stuks
35, 16€
0,703€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80x210 cm |
| Ontwerp | Verstelbaar |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Sábana |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,2 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1 |