- laatste items
Wegwerp koksmstuks Pill Box wit (100 stuks)
Koop het met
13117-25
25 Stuks
13, 33€
0,533€/Papieren
Op voorraad.
8814-100
100 Stuks
9, 75€
0,098€/Vacuümzakken
Op voorraad.
8820-100
100 Stuks
14, 57€
0,146€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ontwerp | Ñam |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Schoenen |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Bovenste diameter | 33 cm |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 14 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 100 |