- Pakket
1.250
Plastic vuilniszak in zwarte kleur, afmetingen 52x60 cm in rol.
Koop het met
51003-2500-10
25.000 Stuks
326, 70€
0,013€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 52x60cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Producttype | Vuilniszakken |
| Toepassingen | Higiene y Protección |
| Totale Capaciteit | 100 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 60 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 48194000 |
| Micronage | 25 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 1.250 |
4194-25-50
1.250 Stuks
97, 89€
0,078€/52x60cm
Op voorraad.
4305-15-50
750 Stuks
79, 74€
0,106€/55x60cm
Op voorraad.
4195-10-30
300 Stuks
78, 36€
0,261€/85x105cm
Op voorraad.
4196-10-25
250 Stuks
66, 85€
0,267€/90x110cm
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord