- freeshipping
- laatste items
Dispenser voor kleefstoffen op rol. Gemaakt van recycleerbaar materiaal. Ideaal om uw stickers overzichtelijk te houden en gemakkelijk aan te brengen.
De prijs is voor een pak van 1 Stuk.
Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
4967-100-10
1.000 Stuks
42, 81€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In de cateringwereld, waar efficiënt beheer en voedselveiligheid van vitaal belang zijn, zijn wekelijkse voedselcontrolestickers onmisbare hulpmiddelen. Ze maken het mogelijk om voedsel duidelijk en nauwkeurig te volgen, van ontvangst tot gebruik of weggooien. Met wekelijkse voedselcontrolestickers zorg je ervoor dat je voldoet aan de hygiëne- en veiligheidsvoorschriften, voorkom je besmettingsrisico's en optimaliseer je de voorraadrotatie.
Deze stickers zijn gemaakt van polypropyleen (PP) en staan bekend om hun stabiliteit en weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren, ideaal voor gebruik in keukens waar de luchtvochtigheid en temperatuur constant veranderen. Dit materiaal zorgt ervoor dat de stickers leesbaar blijven en blijven plakken, zelfs in moeilijke omstandigheden, zodat de integriteit van belangrijke informatie over voedselbeheer behouden blijft.
Waarom zijn PP stickers essentieel in uw keuken?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 49,5x19,5x7,5cm |
| Ontwerp | Daily Plan |
| Materiaal | ABS |
| Producttype | Dispensador |
| Diameter | 34 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 7,50 cm |
| Breedte | 19,50 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 49,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |