Tarwepulp Bord Naturel Ø18 cm (50 Stuks)
4786-50
50 Stuks
8, 24€
0,165€/Tarwepulp
Op voorraad.
Biologisch afbreekbaar bord Ø23cm om de meest veeleisende tafels af te werken zonder het milieu te verwaarlozen.
Prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4786-50
50 Stuks
8, 24€
0,165€/Tarwepulp
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als u hier bent, is dat omdat u op zoek bent naar de beste ecologische borden voor uw bedrijf, en van Monouso kunnen we u alleen maar zeggen dat u ze gevonden hebt: tarwepulpborden zijn een bestseller in biologisch afbreekbaar servies.
Vervaardigd met een van de meest duurzame grondstoffen die we kennen. Tarwepulpplaten worden geproduceerd uit de resten van de tarweplant en worden op volledig natuurlijke wijze verwerkt, zonder chemicaliën en pesticiden. Dankzij dit snel hernieuwbare materiaal ontstaat praktisch en duurzaam vaatwerk met indrukwekkende voordelen. We weten zeker dat u versteld zult staan.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Tarwe |
| Materiaal | Tarwepulp |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 23 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
8450-25
25 Stuks
5, 44€
0,218€/Suikerriet
Op voorraad.
110683-50
50 Stuks
9, 60€
0,192€/Suikerriet
Op voorraad.
12646-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
10546-50-16
800 Stuks
118, 05€
0,148€/Tarwepulp
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord