- Pakket
- freeshipping
800
Biologisch afbreekbaar bord Ø18cm om de meest veeleisende tafels af te werken zonder het milieu te verwaarlozen.
De prijs is voor een doos van 800 stuks.
Koop het met
4882-30-35
1.050 Stuks
168, 63€
0,161€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18cm |
| Ontwerp | Tarwe |
| Materiaal | Tarwepulp |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Diameter | 18 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 800 |
110682-50-12
600 Stuks
55, 99€
0,093€/Suikerriet
Op voorraad.
10546-50-16
800 Stuks
118, 05€
0,148€/Tarwepulp
Op voorraad.
12642-50-12
600 Stuks
80, 36€
0,134€/Suikerriet
Op voorraad.
13430-50-7
350 Stuks
31, 59€
0,090€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord