- Pakket
- laatste items
10
Waterdicht papieren tafelkleed gepresenteerd in rolformaat. Het heeft een afmeting van 1,2x5m. Kleur rood.
De prijs is voor de Doos van 10 Stuks. 10 Pakjes van 1 Stuk.
Accessoires
Koop het met
25uses
8484-100
100 Stuks
5, 75€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x5m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier + PE |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 500,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord