- Eco
Placemat gemaakt van papier in Kraft "Jute" kleur 30x40cm.
Accessoires
Koop het met
5249-1
1 Stuks
31, 36€
31,363€/Novotex
Op voorraad.
12867-500
500 Stuks
28, 18€
0,056€/Placemat
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Beschrijving: Individueel tafelkleed van 30x40cm, gemaakt van Kraft "Jute" papier. Tafelkleed voor individueel diner.
Toepassing: Deze tafelkleden worden zowel gebruikt voor informele bijeenkomsten en familiemaaltijden, als in restaurants, cafés, bars en hotels. Het is een unieke manier om de tafel een persoonlijk tintje te geven, een elegante en kleurrijke sfeer te scheppen en de hygiëne en de esthetiek van het etablissement te handhaven, waarbij vlekken op de tafel worden vermeden.
Kleur: Kraft "Jute".
Materiaal: Papier.
Metingen: 30x40 cm
Gewicht: 40 g/m²
Presentatie: Pak van 500 Stuks.
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
|---|---|
| Ontwerp | Jute |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 500,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 500 |
8935-500
500 Stuks
33, 86€
0,068€/Papieren
Op voorraad.
8939-500
500 Stuks
31, 30€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
9054-500
500 Stuks
26, 32€
0,053€/Placemat
Op voorraad.
9055-500
500 Stuks
26, 33€
0,053€/Placemat
Op voorraad.
4424-500
500 Stuks
26, 33€
0,053€/Placemat
Op voorraad.
8922-1000
1.000 Stuks
33, 18€
0,033€/Papieren
Op voorraad.