- Pakket
- freeshipping
1.250
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 250 ml.
Koop het met
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
7162-50-20
1.000 Stuks
-30% 54, 20€ Normale prijs 76,96 €
0,054€/Papieren
Op voorraad.
5384-25-42
1.050 Stuks
174, 68€
0,166€/Papieren
Op voorraad.
500uses
7851-1-3
3 Stuks
37, 96€
12,653€/Herbruikbaar
Op voorraad.
110683-50-10
500 Stuks
76, 75€
0,154€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je vraagt je waarschijnlijk af waar deze PLA-bekers van gemaakt zijn. Op het eerste gezicht lijken ze op gewone plastic bekers, toch? Maar verrassend genoeg zijn ze gemaakt van PLA, een materiaal dat erg lijkt op conventioneel plastic en met vergelijkbare eigenschappen, maar dan volledig milieuvriendelijk.
Wat is PLA? PLA is een bioplastic afgeleid van maïszetmeel, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. En als je je afvraagt hoe duurzaam het is, zowel bij de productie van PLA als bij de productie van deze bekers worden milieuvriendelijke methoden gebruikt, zodat je zeker weet dat je een bewuste keuze maakt voor wat je nodig hebt.
Wat zijn de voordelen van PLA-bekers?
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | NaturGO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Vasos de Plastico Biodegradables PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,2cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,9 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.250 |
11159-50-25
1.250 Stuks
203, 88€
0,163€/Sustainable
Op voorraad.
8456-50-14
700 Stuks
144, 59€
0,207€/Composteerbare
Op voorraad.