- Pakket
- freeshipping
600
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 600 stuks.
.Suitable van the microwave.
De prijs is voor een pak van 600 stuks.
Accessoires
Koop het met
5213-100
100 Stuks
19, 77€
0,198€/Folie
Op voorraad.
5984-25-8
200 Stuks
98, 32€
0,492€/Palmblad
Op voorraad.
8452-50-8
400 Stuks
41, 44€
0,104€/Suikerriet
Op voorraad.
10547-50
50 Stuks
15, 52€
0,310€/Tarwepulp
Op voorraad.
11851-50-8
400 Stuks
-30% 102, 33€ Normale prijs 145,39 €
0,256€/Suikerriet
Op voorraad.
12708-75-4
300 Stuks
77, 72€
0,259€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Onze suikerriet kommen kunnen op duizend-en-één manieren gebruikt worden en zijn de perfecte milieuvriendelijke keuze.
Serveer je soepen, crèmes of sauzen zowel warm als koud in onze suikerriet kommen zonder gedoe en zonder angst voor bederf.
Stel je voor dat je je klanten die heerlijke zelfgemaakte stoofpotjes kunt brengen waar ze zo dol op zijn, maar verras ze ook met een verscheidenheid aan gerechten, variërend van een troostrijke rijst, een smakelijke pasta tot een frisse en kleurrijke salade, altijd met dat duurzame tintje waar we zo van houden.
![]()
Suikerriet is een van de materialen met de laagste milieu-impact als het gaat om de productie van wegwerpservies. Hoe is dit mogelijk? Suikerrietschalen worden gemaakt van bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen dat plantaardig polyethyleen wordt genoemd en dat niet vervuilend is.
Naast hun duurzaamheid hebben suikerriet kommen nog veel meer voordelen, laat ons je erover vertellen!
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 15,5 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 5,4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 600 |
11845-50-20
1.000 Stuks
130, 20€
0,130€/Suikerriet
Op voorraad.
13376-75-4
300 Stuks
67, 47€
0,225€/Suikerriet
Op voorraad.
8452-50-8
400 Stuks
41, 44€
0,104€/Suikerriet
Op voorraad.
550502-50-10
500 Stuks
-12% 99, 14€ Normale prijs 112,66 €
0,198€/Suikerriet
Op voorraad.
11849-50-16
800 Stuks
154, 35€
0,193€/Suikerriet
Op voorraad.
550901-125-4
500 Stuks
-12% 104, 51€ Normale prijs 118,76 €
0,209€/Suikerriet
Op voorraad.