- Pakket
200
Witte panini-verpakking, ook bekend als schelpen voor broodjes of baguettes, met scharnierend deksel en zijsluiting.
Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad.
6333-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Gebakdoos
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Beschrijving: Panini container van suikerriet van 29x14x6cm in witte kleur.
Toepassing: Perfecte verpakking voor FastFood of TakeAway, vanwege het grote comfort en de stevigheid. Het houdt de temperatuur op peil en vermijdt vlekken. Dit pakket is ook bekend als Sandwich Shell.
Kleur: Wit
Materiaal: Suikerriet
Metingen:
Lengte: 29 cm
Breedte: 14 cm (gesloten) / 27,3 cm (geopend)
Hoogte: 6 cm (gesloten) / 3,75 cm (geopend)
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 29x14x6cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Envases para Hot Dog |
| Totale Capaciteit | 600ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 29 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord