- sale
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad.
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
5235-100
100 Stuks
6, 62€
0,066€/Papieren
Op voorraad.
550202-75-4
300 Stuks
105, 66€
0,352€/Plastic
Op voorraad.
110729-50
50 Stuks
12, 93€
0,259€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13,6x18,2x6,4cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Envases de Caña de Azúcar |
| Toepassingen | Fastfood |
| Totale Capaciteit | 600ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Breedte | 13,6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18,2 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord