Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4786-50
50 Stuks
8, 24€
0,165€/Tarwepulp
Op voorraad.
10229-50
50 Stuks
-30% 34, 50€ Normale prijs 49,28 €
0,690€/Suikerriet
Op voorraad.
10547-50
50 Stuks
15, 52€
0,310€/Tarwepulp
Op voorraad.
11722-50
50 Stuks
8, 28€
0,166€/Suikerriet
Op voorraad.
11994-1
1 Stuks
10, 48€
10,479€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duurzame trays van superieure kwaliteit? Natuurlijk is het mogelijk, bij Monouso zijn we er zeker van dat als u onze suikerrietschalen kent, u geen andere zult willen gebruiken in uw diensten.
Suikerriet is een van de materialen met de minste milieueffecten bij de productie van wegwerpservies. En hoe maak je die bakjes? Onze suikerrietschalen worden verkregen uit bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal verkrijgen wij een bioplastic, plantaardig polyethyleen genaamd, dat niet vervuilt.
Omdat ze gemaakt zijn van een 100% plantaardig product, zijn ze composteerbaar en breken ze op natuurlijke wijze af. Dit betekent echter niet dat u ze overal kwijt kunt, voor een correcte afvalverwerking moet u ze in de biologische container deponeren.
Naast de ecologische voordelen kunnen wij u nog vele andere voordelen voor uw bedrijf vertellen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Verreweg het meest praktisch voor buffetten, kantines, restaurants met een dagmenu en elk ander bedrijf dat verschillende bereidingen tegelijk moet serveren. Waarom zeggen we dat een cateringschaal met vakken ideaal is voor dit soort diensten? Kijk maar! Met hun vakverdeling zijn ze de perfecte keuze om de porties die je serveert nauwkeurig onder controle te houden en je gerechten op een onberispelijke en georganiseerde manier te presenteren, zonder dat de smaken zich vermengen.
Met deze cateringschalen met vakken, uitgerust met compartimenten van verschillende grootte, kun je alle onderdelen van je maaltijd serveren, van het hoofdgerecht tot bijgerechten, salades en desserts, zonder dat je voor elk een apart bord hoeft te gebruiken. Klinkt dat niet praktisch?
Maar dat is nog niet alles. Kun je je voorstellen dat je een verscheidenheid aan voorgerechten aanbiedt en de optie hebt om verschillende dipsausjes toe te voegen om te delen? Met een cateringschaal met vakken is dat heel goed mogelijk. Ze maken je maaltijden overzichtelijker en zorgen ervoor dat je er comfortabeler van kunt genieten. Wat vind jij van dit idee?
Uw voedsel en bereidingen presenteren op een volledig duurzaam dienblad is nu mogelijk. Zoals we al hebben gezegd, is alles in ze zorgvuldig uitgedacht om ze het meest ecologische van uw servies te maken, zelfs hun kleur.
Waarom? Je kunt het je afvragen. Onze suikerrietschalen hebben een zeer karakteristieke kleur die afkomstig is van het materiaal waarvan ze zijn gemaakt. Dit materiaal is op geen enkele manier behandeld, noch gebleekt of geverfd, waardoor natuurlijke tinten ontstaan die perfect zijn om alle soorten tafels te decoreren en te combineren met elk duurzaam servies.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 26,5x21,5cm |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 21,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Lang | 26,5 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |