Suikerriet dienblad 5 Compartmenten 30x24x4cm (50 stuks)
Accessoires
Koop het met
125uses
7823-50
50 Stuks
7, 77€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
350uses
7776-1-6
6 Stuks
-30% 33, 10€ Normale prijs 47,04 €
5,517€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wist je dat je een stap kunt zetten in de richting van duurzaamheid zonder in te boeten aan kwaliteit en bruikbaarheid in je bedrijf? Ja, dat lees je goed. Suikerrietverpakkingen zijn het antwoord waar we allemaal op hebben gewacht. Hun rustieke esthetiek en kwaliteit maken ze tot een unieke optie voor uw klanten om thuis van uw gerechten te genieten.
Een van de meest verrassende eigenschappen van deze verpakkingen is hun weerstand. Ondanks het feit dat ze gemaakt zijn van natuurlijke vezels, zijn ze ongelooflijk robuust. Of je nu vlees en saus, beetgare pasta of verse salade serveert, deze bakjes zijn ontworpen om alle soorten voedsel te weerstaan zonder hun integriteit aan te tasten.
![]()
Suikerriet is een van de materialen met de minste impact op het milieu als het gaat om het maken van wegwerpverpakkingen. Hoe is dit mogelijk? Nou, we vertellen het je, suikerriet wordt verkregen uit bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen dat plantaardig polyethyleen wordt genoemd en dat niet vervuilend is.
Naast hun ecologische betrokkenheid hebben suikerrietverpakkingen een aantal voordelen die het waard zijn om te benadrukken.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Heeft u er ooit bij stilgestaan hoe u de ruimte kunt optimaliseren en tegelijkertijd de presentatie kunt verbeteren? Gecompartimenteerde verpakkingen zijn er om het spel te veranderen. Stelt u zich een verpakking voor die niet alleen uw product bewaart, maar het ook op een nette en aantrekkelijke manier presenteert, waarbij ingrediënten of porties duidelijk van elkaar worden gescheiden. Klinkt dat niet als de perfecte bondgenoot voor elk bedrijf?
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x24x4cm |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Lang | 30 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
12812-50-2
100 Stuks
84, 14€
0,841€/Suikerriet
Op voorraad.
110727-50-4
200 Stuks
91, 77€
0,459€/Suikerriet
Op voorraad.